تجربه زندگی دیجیتال ثابت کرده که دیگر نمی توان عمر گرانبها را برای کارهای روزمره از جمله خرید کالاهای مورد نیاز هدر داد. امروزه با چند کلیک، از هر مکان و در هر زمان می توان کالای مورد نیاز را به راحتی و در محیطی امن تهیه نمود. مجموعه مهرگان آی تی با فروش عمده قطعات کامپیوتر و پرینترکار خود را آغاز کرده و بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان محترم، مدیریت تصمیم به خدمت رسانی به تمامی هموطنان در جای جای ایران عزیزمان داشته و در راستای این سیاست گذاری، سایت Mehreganit.com راه اندازی گردیده است. فروشگاه آنلاین مهرگان آی تی، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی  فعالیت‌های خود قرار داده است. این فروشگاه اینترنتی محلی مناسب برای اطلاع رسانی، خرید محصولات IT  و  لوازم جانبی  شما  عزیزان  می باشد. مهرگان آی تی با پیاده سازی روش های پرداخت و تحویل متنوع، امکان خرید آنلاین را در هر زمان و مکانی و با شرایط ساده فراهم آورده است. تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

درباره کارتریج الوان

یكی از پرمصرف‌ ترین كالاهای اداری كارتریج‌ های تونری است. در سالیان گذشته بسیاری از واردكنندگان سعی در فریب مصرف‌ كنندگان با طرح این موضوع كه كارتریج‌ های غیر اصلی باعث خرابی پرینتر ها می‌شود، نموده‌اند و در بسیاری از موارد كارتریج‌ های غیر اصلی را در جعبه اصلی قرار داده و با قیمت‌ های چندین برابر قیمت واقعی اقدام به عرضه كالا نمودند. شایان ذكرست تأمین‌ كنندگان قطعات كارتریج در جهان انگشت‌ شمار هستند و تمامی تولیدكنندگان، چه برندهای اصلی و چه برندهای دیگر مجبور به تأمین مواد‌ اولیه از یكی از تأمین‌كنندگان هستند.
قاطعانه اعلام می‌داریم تقریباً هیچ یك از كارتریج‌ های تولیدی امكان آسیب رساندن به پرینترها را ندارند و تنها چیزی كه باعث تفاوت در انتخاب كارتریج‌ ها می‌شود قیمت، كیفیت پرینت و خدمات گارانتی است. كارتریج‌ های الوان برای مخاطب قراردادن تمامی اقشار جامعه با نازلترین قیمت ممكن عرضه می‌شود كه در بسیاری از موارد حتی شارژ كارتریج (عملی كه برای عملكرد استاندارد پرینترها بسیار نامناسب می‌باشد) را هم از لحاظ صرفه اقتصادی مردود كرده و برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز دارای گارانتی تعویض 100% است.

 

فروشگاه مهرگان آی تی نمایندگی انحصاری فروش کارتریج الوان در محدوده شرق تهران می باشد

 

  .